Ana içeriğe atla

Mezunlarımız

2017, 2018 ve 2019 Yılı Mezunlarımız ile Öğrencilerimizi Online Panellerde Buluşturduk!

TED Üniversitesi Temel Eğitim Bölümü, Okul Öncesi Öğretmenliği Programı, 2017, 2018 ve 2019 mezunlarının öğretmen adaylarımız ile buluştuğu online paneller düzenledi. Dr. Öğretim Üyesi Çağla Öneren Şendil moderatörlüğünde öğretmenlik yaşantılarından ve akademik deneyimlerinden yola çıkarak meslek hakkında bilgilendirmeler yapan mezunlarımız öğretmen adaylarının sorularını yanıtladı. 

Değerli mezunlarımıza sağladıkları katkı için teşekkür eder, öğretmenlik hayatlarında ve akademik kariyerlerinde başarılar dileriz.

MEZUNLARIMIZ ANLATIYOR!

"TED Üniversitesi'nin eğitim alanında sahip olduğu deneyime güvenerek TED Üniversitesini tercih etmiştim. İngilizce eğitim vermesi de bu kurumu seçmemdeki bir diğer faktördü. Bir öğrenci olarak hayallerimi gerçekleştirmek için beni hep destekleyen TEDÜ ailesine çok teşekkür ederim. İyi ki TEDÜ'lüyüm! Şimdi ise öğretmen olarak TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu'nda çalışmaya başlayacağım için çok mutluyum! "

Ayşim Yaren Yılmaz ( Okul Öncesi Öğretmenliği Programı Mezunu )

"TED Üniversitesini seçmemdeki en büyük etken köklü geçmişine ve eğitimdeki kalitesine olan güvenimdi. Bireysel farklılıklarımızın gözetildiği, destekleyici ve bizlere öğrenmeyi sevdiren bir eğitim ortamına sahip olduk. İngilizce eğitim almamızın da hem akademik hem sosyal alanda fark yarattığına inanıyorum. İleride başarılı bir akademisyen olarak kariyerimde ilerlemeyi hedefliyorum. "

Nida Altıparmak ( Okul Öncesi Öğretmenliği Programı Mezunu )

"Bir TED Koleji mezunu olarak, Türk Eğitim Derneği’nin eğitime verdiği öneme ve eğitimde yarattığı farka olan güvenim, TED Üniversitesi’ni seçmedeki en önemli etkendir. TED Üniversitesi’nde  yenilikçi düşüncelerimizin önemsendiği, bireysel farklılıklarımızın göz önüne alındığı,hem akademik hem de sosyal açıdan desteklendiğimiz bir eğitim hayatımız oldu.Üniversiteden yeni mezun bir okul öncesi öğretmeni olarak , iş hayatımda TED Zonguldak  Koleji'nde başlayacak olmanın  heyecanı içerisindeyim. TED ailesinin bir üyesi olmaktan mutluyum ve gururluyum! "

Serra İçli ( Okul Öncesi Öğretmenliği Programı Mezunu )

Mezunlarımızı Tebrik Eder, Hayatlarında Başarılar Dileriz...