Ana içeriğe atla

Danışma Kurulu Toplantıları

Okul Öncesi Öğretmenliği Danışma Kurulu Toplantısı-I

TEDÜ Okul Öncesi Öğretmenliği Programı Danışma Kurulu birinci toplantısı TED Üniversitesi’nde gerçekleşmiştir. Danışma Kurulu Toplantısı, Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Sühendan Er’in programa ilişkin sunumu ile başlamış ve ardından Bölüm Danışma Kurulu üyeleri Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Müdriye Yıldız Bıçakçı, TED Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Çağla Öneren Şendil, Türk-Amerikan Derneği Anaokulları Eğitim Koordinatörü Dilara Çinpolat, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Jülide Karakaş, 2020 yılı mezunumuz Merve Aksu ve son sınıf öğrencimiz Yaprak Doğuer programın işleyişi ile geliştirilmeye açık yönleri üzerinde değerlendirmeler yapmışlardır. İlgili toplantıya Fakülte Dekanı Prof. Dr. Yüksel Kavak, Dr. Öğretim Üyesi Seçil Yücelyiğit, Ar. Gör. Tuba Özgül ve Ar. Gör. Elif Naz Altaş davetli olarak katılmışlardır.

 

Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Danışma Kurulu Toplantısı-II

TEDÜ Okul Öncesi Öğretmenliği Programı Danışma Kurulu ikinci toplantısı 13 Haziran 2023, Salı günü, TED Üniversitesi’nde gerçekleşmiştir. Danışma Kurulu Toplantısı, Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Sühendan Er’in programa ilişkin sunumu ile başlamış ve ardından bölüm danışma kurulu üyeleri programın işleyişi ile geliştirilmeye açık yönleri üzerinde değerlendirmeler yapmışlardır. 

Bilim Danışma Kurulu Üyeleri kapsamında toplantıya TED Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Çağla Öneren Şendil,  UNICEF Eğitim Müdürü Doç. Dr. Mehmet Buldu, TED Ankara Koleji Anaokulu Müdürü Zeynep Melis Araç, Şehit Seçkin Çil Anaokulu Müdürü Emine Öztürk, TOKİ Göksu Anaokulu Müdürü Ali Beyaz ve Müdür Yardımcısı Sinem Özdem ve TEDÜ okul öncesi öğretmenliği 2. sınıf öğrencimiz Sıla Karagülle katılmışlardır. 

İlgili toplantıya Fakülte Dekanı Prof. Dr. Yüksel Kavak, Dr. Öğr. Üyesi Seçil Yücelyiğit, Dr. Öğr. Üyesi Elif Buldu, Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yalçın,  Arş. Gör. Tuba Özgül ve Arş. Gör. Elif Naz Altaş davetli olarak katılmışlardır.

t1

 

 

 

t2